Diskuzní fórum

Datum: 23.09.2015

Vložil: babka

Titulek: poděkování

chtěla bych poděkovat vše chlapcům kteří se podílejí na udrženi Putaku že se tak věnuji a uči děti samostatnosti ja už malé děti nemam ale poděkovat snad mohuže se chlapi uvolni z pracea jedou s dětmi trempovat hoší děkuji Vám

—————

Datum: 29.04.2014

Vložil: Jarda

Titulek: A jedeme dál...:-)

Děkujeme za důvěru se starat o naše-vaše stránky.Budeme rádi za každou připomínku,nápad i kritiku.Jarda a Zdenča

—————

Datum: 11.07.2012

Vložil: Peťula

Titulek: Moc hezký fotky

Fakt supr fotky z puťáku :-), z fotek ani není poznat, že jste i trochu zmokli :-)

—————

Datum: 11.07.2012

Vložil: Hanka

Titulek: Re: Moc hezký fotky

Jenom tam postrádám trochu technickou,která zajišťuje zázemí každý rok :-)

—————

Datum: 04.05.2012

Vložil: Martin

Titulek: Konečně

Konečně teplo a konečně můžeme fungovat venku supr akce čáry kde mnoho let nebylo tolik dětí a rodičů ted hurá na DĚTSKÝ DEN a za chvíli konečně PUŤAK 2012 jen si hlavně přát hezké počasí

—————

Datum: 11.04.2012

Vložil: Peťula

Titulek: Náměty na nová místa

Mimochodem, mám tipy na 3 krásná další místa pro Puťák (samostatná tábořiště kolem Kutné Hory). Pokusím se tam ještě cca do 14 dnů zajet, vyfotit a zjistit info a kontakt na někoho, s kým se dá jednat. Je to třeba na další ročníky, ale tyhle info se neztratí.

—————

Datum: 15.04.2012

Vložil: předseda

Titulek: Re: Náměty na nová místa

bezva za projevenou aktivitu předem děkuji.

—————

Datum: 01.05.2012

Vložil: Míreček

Titulek: Re: Náměty na nová místa

Myslím si Peťulo, že hledání nových míst pro Puťák je záležitost celoroční a proto
ti velmi fandím ve tvé činnosti.Pokud by jsi potřebovala s tímto nějak pomoci, jsem ti k dispozici.Čarodějnice byly myslím velmi dobré a byl to dobrý krok k vydařenému Puťáku. Všem vám přeji hezký den a čau. Míreček:o)


.


—————

Datum: 07.04.2012

Vložil: Peťula

Titulek: Místo puťáku

Ahojky všichni,
přemýšlela jsem o umístění letošního puťáku a přikláněla bych se k variantě osamoceného tábora, ne ve vybaveném kempu. Puťák je na to spíše vybavený a právě v tom je ta poezie. Pokud se pojede s nejmenšími dětmi, tak právě takovým táborem by se měl pro ty nejmenší nastavit standard, ne naopak. Taky myslím, že se tím děti víc naučí, když budou muset v mnohém přiložit ruku k dílu.

Mé argumenty proti stanování v kempu kdekoli: 5.-7. 7. je pro kempy nejvyšší sezóna, budou dost obsazené. Dále peníze, přespání v kempu není levná záležitost, i když jsem našla i tábořiště, kde to není tak hrozné, celkově byste se vešli do pár tisíc. Kempaři vymýšlejí různé formy zábavy - diskotéky, akce apod., takže hluk až do pozdních hodin. Kempem se pohybují cizí, psi, po cestách jezdí i auta. Děti budou víc rozptýlené okolím.

Tohle by se asi všechno dalo kompenzovat, ale já si prostě myslím, že dětem by bylo osamoceně líp než v kempu, jsou tak víc v přírodě a musí si vystačit sami se sebou.

—————

Datum: 07.04.2012

Vložil: předseda

Titulek: Re: Místo puťáku

dobrý názor plně s ním souhlasím

—————